جدیدترین اخبار

رژیم صهیونیستی به دنبال اشغال مسجدالاقصی است

اسماعیل هنیه گفت: اطلاعات موثقی داریم که اشغالگران می‌خواهند کنترل کامل مسجدالاقصی را به دست گیرند و از جنایت بزرگ عادی سازی برای قانونی جلوه دادن حضور خود در منطقه استفاده کنند.

وی اضافه کرد: بار‌ها به کشور‌های جهان و دشمن صهیونیستی نسبت به وضعیت اسیران فلسطینی در زندان‌های اسرائیل هشدار دادیم و اعلام کردیم که وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی اقدامات بیشتری را برای آزار و اذیت اسیران انجام می‌دهد.

هنیه تصریح کرد: بار‌ها به همه کشور‌ها درباره این حکومت فاشیستی هشدار دادیم و گفتیم که با آتش بازی نکرده و از خط‌های قرمز عبور نکنید.

همزمان جنبش حماس در بیانیه‌ای اعلام کرد: گروه‌های مقاومت و ملت فلسطین نسبت به تعرض به قدس و مسجدالاقصی و تجاوز به ساکنان کرانه باختری سکوت نمی‌کنند.

در این بیانیه آمده است: جنبش حماس و همه گروه‌های مقاومت و قهرمانان فلسطین در کنار هم در این نبرد حضور دارند و مقاومت در کرانه باختری نیز تسلیم نمی‌شود و عملیات‌های قهرمانانه‌ای را انجام می‌دهد.

گروه مقاومت فلسطین تأکید کرد، هدف ما آزادسازی سرزمین، مقدسات، مسجدالاقصی و اسیران فلسطین است و گردان‌های القسام فقط در چند دقیقه توانستند تعادل دشمن صهیونیستی را برهم بزنند و تاکید می‌کنیم که اشغالگران جایی در سرزمین ما ندارند.

در این بیانیه آمده است: پیام ما به مقاومت در کرانه باختری و خارج و هم پیمانان ما این است که امروز روز مشارکت شماست تا در این پیروزی بزرگ شریک باشیم. به کشور‌هایی که اقدام به عادی سازی روابط با اشغالگران کرده اند اعلام می‌کنیم که دشمن صهیونیستی نمی‌تواند امنیت را برای شما به ارمغان بیاورد و این نبرد در میدان و با خون پاک شهدا و قهرمانی ملت فلسطین به سرانجام خواهد رسید.

ادامه مطلب  طرح «پول در ازای جا» آمریکا برای اسکان مردم غزه در ۴ کشور

 رزمندگان مقاومت فلسطین از صبح امروز (شنبه) عملیات همه جانبه و بی نظیر خود را از غزه (جنوب) علیه مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی آغاز کرده اند؛ عملیاتی که در عمر ۷۵ ساله اشغالگران غاصب نظیر نداشته و صهیونیست‌ها را در شوک فرو برده است.

عملیات همه جانبه و پیچیده مقاومت فلسطین در سرزمین‌های اشغالی از غزه آغاز شده و اخبار غیررسمی حکایت از آماده شدن گروه‌های مقاومت در کرانه باختری و سراسر سرزمین‌های اشغالی علیه صهیونیست‌ها حکایت دارد.

اسارت ۳۵ نظامی صهیونیست و اعلام آن از سوی حماس و تایید آن از سوی منابع صهیونیستی فقط در طول سه ساعت اولیه عملیات از دیگر رویداد‌های مهم عملیات بی نظیر رزمندگان فلسطینی است.

با آغاز حمله همه جانبه رزمندگان مقاومت ارتش فلسطین به مواضع صهیونیست‌ها در سرزمین‌های اشغالی، ارتش این رژیم صهیونیستی نظامیان ذخیره خود را فراخواند و این در حالی است که یک مقام ارشد حماس، امروز را «روز انقلاب» علیه اشغالگری نامید.



منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید