2 اردیبهشت 1403
Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

سریال نیسان آبی ۲ هم آمد

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

سریال نیسان آبی ۲ هم آمد

سریال نیسان آبی ۲ هم آمد

جمشید شیفته جمشید هاشم پور است و نیسان آبی اش؛ رضا هم عاشق شعر و شاعری و در رویاهایش شاعری نامدار! جمشید روی نیسانش کار می کند و ریال روی ریال می گذارد تا چرخ زندگی اش بچرخد که البته سخت می چرخد، رضا هم در جستجوی فرصتی برای بهبود اقتصاد زندگی اش و شغلی بهتر! البته قصه ها دست از سر زندگی جمشید و رضا برنمی دارند و مدام آنها را درگیر اتفاقاتی ریز و درشت می کنند، اتفاقاتی که گهگاه لحظات شیرینی می سازند و گاهی هم غمگین! نیسان آبی قصه جیب خالی است و پول، قصه عشق است و شیفتگی، قصه خیانت است و وفاداری و از همه مهمتر نیسان آبی قصه خانواده است و خانواده و خانواده.

آنچه لازم است والدین بدانند

در سریال نیسان آبی شخصیت جمشید علایق عجیب و سفت و سختی دارد و به‌خاطر آن زندگی‌اش را به چالش می‌کشد. مثلا به‌خاطر علاقه‌اش به جمشید هاشم پور اسم خودش را از زامیاد به جمشید قاسم‌پور تغییر می‌دهد، یا به‌خاطر علاقه‌اش به نیسان آبی، وقتی برای پرداخت اقساط آن به مشکل می‌خورد راضی می‌شود تا رضا، گردنبند همسرش، پری، را بدزدد و قسط نیسان را جور کند. نشان دادن این علاقه بی قید و شرط می‌تواند الگوی نادرستی برای فرزندتان باشد، بنابراین با او درباره حد و مرزهای علاقه به شخصیت‌ها و وسایل صحبت کنید. درکل نباید گمان کرد که سریالی با ژانر خانوادگی یا کمدی برای فرزندان کاملا مناسب هستند، در نظر داشته باشید که سریال‌های کمدی، علی‌الخصوص نمایش خانگی، ممکن است حاوی شوخی‌های دوپهلویی با ته‌مایه جنسی باشند. این نوع از طنز، ولو غیرمستقیم، اثرناخودآگاه بالایی دارد. باید مراقب ناهنجاری‌هایی باشید که در شبکه نمایش خانگی درحال عادی شدن است.

ادامه مطلب
آشنایی با مهمترین متولدین اردیبهشت ماهی

خلاصه: درباره علاقه‌ بی‌قید و شرط به کسی یا چیزی با فرزندتان صحبت کننید و مراقب دیالوگ‌های طنزی که ممکن است بر فرزندتان تاثیر می‌گذارد باشید و درباره آن با فرزندتان صحبت کنید.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

از او بپرسید که علاقه جمشید به نیسان آبی را چگونه ارزیابی می‌کنی؟ درباره رابطه برادرانه جمشید و رضا با یکدیگر صحبت کنید و معایب آن، درکنار مزایای این مدل رابطه را متذکر شوید.

آیا تو هم مانند جمشید به چیزی یا کسی اینقدر علاقه‌مندی؟ چه چیزی ممکن است تو را اینقدر علاقمند کند؟

رفاقت مهم‌تر است یا خانواده؟

اگر جای رضا بودی بخاطر رفیقت حاضر بودی طلای همسرت را بفروشی؟

خلاصه: درباره علاقه عجیب جمشید به نیسان آبی با یکدیگر صحبت کنید.

داستان اثر

داستان نیسان آبی داستانی خانوادگی درباره عشق و وفاداری است. رضا و جمشید که با یکدیگر مثل برادر هستند، با دو خواهر دوقلو ازدواج کرده‌اند تا برای همیشه کنار هم بمانند. رضا شاعر است و می‌خواهد دفتر شعرهایش را به خوانندگان مطرح بفروشد، جمشید نیز عشق نیسان آبی است و با کار کردن روی آن زندگی‌اش را می‌گذراند.

ادامه مطلب
آغاز انتخاب رشته دکتری از امروز اول اردیبهشت

داستان این سریال درباره مشکلات و مصائبی است که بر سر راه جمشید و رضا و خانوادشان قرار می‌گیرد و در هر قسمت ما شاهد زندگی پرفراز و نشیب این دو و اتفاقاتی مثل؛ دزدی، بیکاری، ازدواج و خواستگاری و… هستیم.منبع: دیجی سرگرمی

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب
بند انگشتینام و قیمت
تخفیف 20 درصد اشتراک یکماهه نماوا
قیمت اصلی 119,000تومان بود.قیمت فعلی 95,200تومان است.
قیمت اصلی 349,000تومان بود.قیمت فعلی 244,300تومان است.
قیمت اصلی 420,000تومان بود.قیمت فعلی 294,000تومان است.
قیمت اصلی 6,000,000تومان بود.قیمت فعلی 1,790,000تومان است.
قیمت اصلی 73,000تومان بود.قیمت فعلی 50,990تومان است.
قیمت اصلی 43,600تومان بود.قیمت فعلی 30,660تومان است.
قیمت اصلی 185,000تومان بود.قیمت فعلی 106,000تومان است.
قیمت اصلی 169,850تومان بود.قیمت فعلی 76,800تومان است.
قیمت اصلی 65,420تومان بود.قیمت فعلی 19,460تومان است.
قیمت اصلی 65,000تومان بود.قیمت فعلی 15,870تومان است.
بند انگشتینام و قیمت