جدیدترین اخبار

قیمت دلار و یورو امروز ۱۲ مهر ۱۴۰۲ در بازار | قیمت دلار دوبله شد ؟

قیمت دلار و یورو امروز 12 مهر 1402 در بازار | قیمت دلار دوبله شد ؟

قیمت دلار بالا رفت. قیمت دلار برای مردم مهم است.قیمت دلار با توجه به نرخ بورس متغیر است. قیمت دلار در بازار اعلام شد. قیمت دلار چند شد؟

قیمت دلار و یورو در مرکز مبادله امروز چهارشنبه ۱۲ مهر

هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۱ هزار و ۲۱۵ تومان و حواله دلار نیز به ۳۷ هزار و ۴۶۸ تومان رسید.

در معاملات امروز (چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲) مرکز مبادله ارز و طلای ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۱ هزار و ۲۱۵ تومان و نرخ حواله دلار نیز به ۳۷ هزار و ۴۶۸ تومان رسیده است.

قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران به ۴۳ هزار و ۸۲ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۳۹ هزار و ۱۶۵ تومان رسیده است.

از سوی دیگر، اسکناس درهم امارات ۱۱هزار و ۲۲۲ تومان ارزش‌گذاری شده و نرخ حواله درهم نیز ۱۰هزار و ۲۰۲ تومان است.

قیمت دلار و یورو صرافی امروز چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲

به گزارش خبرنگار فرصت امروز قیمت دلار امروز در صرافی های بانک های کشور ۴۱,۲۱۵ تومان فروخته شد که نسبت به روز گذشته ۱۲ تومان افزایش قیمت داشت.

قیمت خرید و فروش یورو نیز به ترتیب در این صرافی ها ۴۲,۶۹۴ و ۴۳,۰۸۲ تومان است که نسبت به روز گذشته ۵۱۷ تومان کاهش قیمت داشت.

ادامه مطلب  موجودات عجیبی که شب‌ها در هنگ‌کنگ پرسه می‌زنند!/ عکس

بر اساس این گزارش دیروز قیمت فروش دلار کانادا ۲۷,۳۰۴ تومان، دلار استرالیا ۲۳,۵۷۵ تومان، درهم امارات ۱۰,۲۰۲ تومان، قیمت پوند انگلیس ۴۵,۲۱۰ تومان بود.

قیمت یورو  ( ارز مسافرتی ) امروز نیز در صرافی های معتبر – تومان فروخته می شود.

قیمت دلار در سامانه سنا و نیما

به گزارش بانک مرکزی میانگین قیمت فروش دلار در سامانه نیما ۲۸,۵۰۰ تومان بود که نسبت به روز گذشته تغییر قیمت نداشت. قیمت فروش یورو نیز در این سامانه دیروز ۲۹,۷۹۱ تومان بود. 

همچنین بر اساس این گزارش میانگین موزون قیمت فروش دلار در سنا (صرافی های مجاز) ۳۷,۴۶۸ تومان بود که نسبت به روز گذشته ۱۰ تومان افزایش قیمت داشت.

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲

امروز قیمت دلار در صرافی ملی ایران در جریان معاملات بر مدار افزایش حرکت کرد و نرخ ۴۱,۲۱۵ (چهل و یک هزار و دویست و پانزده تومان) برای فروش اعلام شده است.

به گزارش دنیای اقتصاد، قیمت دلار و یورو امروز در صرافی بانک ملی ایران اعلام شد.

براین اساس قیمت خرید دلار آمریکا ۴۰,۸۰۲ (چهل هزار و هشتصد و دو تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا ۴۱,۲۱۵ (چهل و یک هزار و دویست و پانزده تومان) اعلام شد.

همچنین قیمت خرید یورو ۴۲,۶۵۱ (چهل و دو هزار و ششصد و پنجاه و یک تومان) و قیمت فروش یورو ۴۳,۰۸۲ (چهل و سه هزار و هشتاد و دو تومان) است.

ادامه مطلب  سهمیه بندی بنزین این خودروها حذف شد

زورآزمایی قیمت طلا و قیمت دلار در بازار سکه

قیمت سکه امامی در معاملات پشت خطی روز گذشته اندکی افت کرد.به نظر می رسد در شرایط کنونی بازار سکه محل زورآزمایی قیمت طلا و دلار شده است.

به گزارش اقتصادنیوز ،قیمت سکه امامی در معاملات پشت خطی روز گذشته با افت تقریبا ۵۰ هزار تومانی در سطح ۲۷ میلیون و ۵۰ هزار تومان قرار گرفت.عده ای از معامله گران می گفتند با توجه به کاهش ارزش طلای جهانی در روزهای گذشته، احتمال دارد که قیمت طلای گرمی و سکه طلا در روزهای آینده بازهم کاهش یابد

در دو روز گذشته فلز گرانبهای جهانی تا مرز ۱۸۱۵ دلار پایین آمد اما مورد حمایت قرار گرفت و به سمت مرز مقاومتی ۱۸۳۰ دلار خیز برداشت.

در واقع بررسی وضعیت بازارهای جهانی حاکی از آن است که سیگنال جروم پاول رئیس فدرال‌رزرو در خصوص تشدید یا احتمال ثبات بهره در سطوح قبلی خود، دلار جهانی را به بالاترین سطح خود در ۱۱ ماه اخیر رساند و بار دیگر طلای جهانی را به مسیر نزولی هدایت کرد.بر این اساس دارایی امن سرمایه‌گذاران به پرریسک‌ترین دارایی‌ها تبدیل شد و با شروع روند معاملاتی بازارها در روز دوشنبه حدود ۲/ ۴ درصد از ارزش خود را از دست داد.

ادامه مطلب  خبر فوری از برجام / توافق هسته‌ای ایران و آمریکا به سرانجام رسید ؟

در پی وقوع این رویداد طلا پایین‌ترین سطح خود در ۸ ماه اخیر را تجربه کرد و در ساعت ۱۶ به وقت تهران رقمی معادل ۱۸۲۵ دلار را به ثبت رساند.این در حالی است که روز شنبه قیمت هر اونس طلا در حدود ۱۸۴۸ دلار معامله شده بود.

البته معامله‌گران معتقدند تاثیرپذیری طلا و سکه از دلار ۷۰ درصد و از اونس ۳۰ درصد است. آن‌ها می گویند چه بسا بیشتر وقت‌ها اثر دلار ۱۰۰ درصد می‌شود.

قیمت دلار روز گذشته در حدود ۴۹ هزار و ۶۵۰ تومان به فروش رسید.سکه امامی هم در معاملات پشت خطی روز سه شنبه نزدیک مرز ۲۷ میلیون تومان نرخ گذاری شد.

فعالان بازار باور دارند در شرایط کنونی مهم‌ترین مرز حمایتی برای سکه امامی محدوده ۲۷ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است که در صورتی که این مرز از دست برود احتمال عقب‌نشینی آن به سمت کانال ۲۶ میلیون تومان وجود دارد.البته در صورتی که نرخ دلار صعودی شود احتمالا اثر کاهشی قیمت طلا روی سکه را تا حدودی  کاسته خواهد شد.منبع: دیجی سرگرمی

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
اشتراک مطلب

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

دیدگاهتان را بنویسید