[ad_1]

نگاه تحلیلگر/ گفت‌وگوی «نامه‌نیوز» با محمدحسن آصفرییک نماینده مجلس گفت: من باور دارم پشت پرده حمله به بیمارستانی در غزه شورای امنیت سازمان ملل است. در واقع رژیم صهیونیستی با هماهنگی شورای امنیت به این بیمارستان حمله کرد.
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

گروه سیاست نامه‌نیوز: حمله رژیم صهیونیستی به یک بیمارستان در غزه باعث خشم هرچه بیشتر جهان اسلام شد. حمله‌ای که مصداق بارز جنایت جنگی و کشتار غیرنظامیان پ صدالبته غیرنظامیان مجروح است.

محمدحسن آصفری، نماینده مجلس، درباره این موضوع به «نامه‌نیوز» گفت: «من باور دارم پشت پرده حمله به بیمارستانی در غزه شورای امنیت سازمان ملل است. در واقع رژیم صهیونیستی با هماهنگی شورای امنیت به این بیمارستان حمله کرد. چند روز پیش از این حمله یکی‌ از اعضای شورای امنیت خواستار آتش‌بس شد اما این درخواست وتو شد. بعد از آن این حمله جنایتکارانه صورت گرفت».

او ادامه داد: «این حمله وحشیانه در سکوت کامل نهادها و مجامع بین‌المللی رخ داد که البته بی‌پاسخ نمی‌ماند. جبهه مقاومت منتظر حمله زمینی صهیونیست‌هاست تا در این صورت به نیروهای مقاومت به تمام مناطق اشغالی نفوذ کنند و اگر ونین شود دیگر بازگرداندن مقاومت به سادگی امکان‌پذیر نیست».

این نماینده مجلس همچنین بیان کرد: «هیچ فرقی بین مردم غزه با سایر مردم در نقاط مختلف جهان نیست‌. وقتی در اروپا یک اقدام تروریستی می‌شود تمام جوامع بین‌المللی و کشورهای غربی به موضوع ورود می‌کنند و واکنش نشان می‌دهند اما اکنون شاهد فرودآمدن بمب‌های بسیار ویرانگر صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها بر سر مردم غزه هستند».

آصفری در پایان گفت: «جبهه مقاومت در مناطق بسیرای حضور دارد و دایره‌اش وسیع است. اگر حملات صهیونیست‌ها ادامه داشته باشد، تردیدی نیست که از جایی ضرباتی مهلک می‌خورند که فکرش را نمی‌کردمذ. البته من تصور می‌کنم جنگ به درازا نمی‌کشد زیرا خود صهیونیست‌ها هم می‌دانند طولانی‌شدن جنگ بیش از همه به ضرر خودشان است».

[ad_2]

منبع: نامه نیوز

دیدگاهتان را بنویسید