Search
Close this search box.
جدیدترین اخبار

قاب تلخ مقابل سوریه، بحرانِ نگران کننده در تیم ملی!

بعد از شرکت در نظرسنجی نتیجه نمایش داده خواهد شد.

مالک هستید یا مستاجر؟

قاب تلخ مقابل سوریه، بحرانِ نگران کننده در تیم ملی!

شب گذشته و در هیاهوی دیدار نفس‌گیر ایران و سوریه متوجه شدیم که در ادامه مسابقات دیگر خبری از مجید حسینی نخواهد بود.


پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش “ورزش‌سه”،  مجید حسینی در اولین دیدار تیم ملی مقابل فلسطین از روی نیمکت کارش را آغاز کرد تا شجاع و کنعانی‌ دو بازیکن قلب خط دفاعی تیم ملی باشند. اما در ادامه مصدومیت شجاع سبب شد تا حسینی خیلی زود حضور در این تورنمنت را پیش از پایان نیمه اول مسابقه نخست تیم ملی تجربه کند.

در بازی دوم شجاع از لیست بیرون گذاشته شد تا با ریکاوری آماده بازی سوم شود. حسینی و کنعانی‌زادگان در کنار هم قرار گرفتند، اما باز هم اتفاقات مسابقه در قلب خط دفاعی علیه فوتبال ایران بود و اینبار مجید حسینی با آسیب دیدگی در دیدار مقابل فلسطین مجبور به ترک زمین شد تا روزبه چشمی در آن مسابقه برای دقایقی در پست دفاع میانی بازی کند.

در بازی سوم مقابل امارات بار دیگر شاهد شکل گیری زوج شجاع و کنعانی‌ بودیم که به نظر زوج ایده‌آل تیم ملی در این تورنمنت در قلب خط دفاعی به شمار می‌رود، اما وقتی بازی تمام شد، امیر قلعه‌نویی می‌دانست که در بازی بعدی به دلیل دو کارته شدن کنعانی‌زادگان مجوز استفاده از او را ندارد.

ادامه مطلب  حسین طائب: اکثر پول‌هایی که برده‌اند ‌به کشور بازگردانده شده یا در حال برگرداندن است/ آمریکا ‌جسارت مقابله مستقیم با ایران را ندارد

در شرایطی که هواداران تیم ملی یک شب سخت را با تماشای عملکرد تیم ملی مقابل سوریه پشت سر گذاشتند، یک خبر تلخ دیگر هم در شادی گل مهدی طارمی توجهات را جلب کرد و بازیکن‌های تیم ملی با کنار هم قرار دادن پیراهن‌های حسینی و محرمی به صورت غیرمستقیم از پایان جام برای حسینی هم خبر دادند. هنوز به صورت دقیق از مدت دوری حسینی خبری در دست نیست، اما این بازیکن به یقین ادامه مسابقات را از دست داده و ممکن است مصدومیت او هم مانند صادق محرمی بسیار شدید و طولانی باشد. در غیراینصورت شاید بازیکنان تیم ملی پیراهن حسینی را در کنار صادق در شادی پس از گل نمایش نمی‌دادند.

در مصاف با سوریه چشمی و خلیل‌زاده در قلب خط دفاعی کنار هم بازی کردند که در مجموع نمایش آنها رضایت‌بخش و هماهنگ نبود و حالا تیم ملی روز شنبه باید به مصاف ژاپن و مهاجمان سریع این تیم برود و این در حالی است که قلعه‌نویی در قلب خط دفاعی با توجه به مصدومیت مجید حسینی، 3 مدافع میانی تخصصی در اختیار دارد.

با این وصف امیر قلعه‌نویی حالا در آستانه مصاف با ژاپن شرایطی بحرانی در قلب خط دفاعی دارد. حسینی از دسترس خارج شده و از طرف دیگر کادر فنی نظر مثبتی برای میدان دادن به سامان فلاح به عنوان یکی از جوانان دعوت شده به اردوی تیم ملی ندارد.

ادامه مطلب  چرا وام قرض‌الحسنه به دست همه نمی‌رسد؟

در این صورت انتخاب مشخص قلعه‌نویی برای این مسابقه سخت و نفس‌گیر خلیل‌زاده و کنعانی‌زادگان خواهد بود، اما خطر مصدومیت و محرومیت باعث می‌شود که نگرانی درباره این پست مهم تیم ملی از بین نرود. شجاع در حال حاضر کارت زرد دریافت کرده و در صورتی که مقابل مهاجمان سرعتی ژاپن دست از پا خطا کند، دیدار نیمه نهایی را از دست خواهد داد. که در این صورت باز هم باید شاهد تغییر اجباری زوج قلب خط دفاعی تیم در یک تورنمنت فشرده باشیم که نهایتا 7 مسابقه برای تیم‌های فینالیست به همراه دارد.

به هر حال وضعیت تیم ملی در پست دفاعی میانی مهم‌ترین چالش امیر قلعه‌نویی در قطر بوده و باید دید در شرایطی که بدشانسی‌های متعدد نیز تصمیمات سرمربی تیم ملی را پررنگ‌تر کرده، درنهایت این تورنمنت برای فوتبال ایران و قلعه‌نویی چطور و با چه نتایجی و البته چه عملکردی در خط دفاعی که پاشنه آشیل تیم ملی به شمار می‌رود، خاتمه پیدا خواهد کرد.

 


  • واریز هدیه رئیسی ویژه عید نوروز برای مردم | وام بلاعوض 20 میلیونی بدون ضامن به یارانه بگیران | شرایط وام 30، 100 و 300 میلیونی دم عیدمنبع: نامه نیوز

آیا این مطلب مفید بود؟

بله
خیر
از بازخورد شما متشکریم! نظر شما ثبت گردید.
ادامه مطلب  لبخند دوشن ؛ از الگویی برای لبخند واقعی تا تحقیقاتی که روی سرهای بریده انجام می شد!
اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید